Zobacz galerię zdjęć

Zapraszamy do Niechorza

Pokoje

Noclegi w Niechorzu

Szukasz miejsca na udany wypoczynek nad morzem? Zapraszamy do Luny. Oferujemy przestronne pokoje w Niechorzu, które od pierwszych chwil zachwycają przytulnością oraz niepowtarzalną atmosferą.

 

Przygotowaliśmy dla Państwa również nowoczesne apartamenty w Niechorzu – ich wystrój z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających gości.

 

Oferowane przez nas noclegi w Niechorzu wyróżniają się:

  • komfortem
  • przestrzenią
  • atmosferą
  • standardem wyposażenia
  • atrakcyjną ceną pobytu

Przyjedź i przekonaj się, że nasze pokoje i apartamenty w Niechorzu to idealne miejsce na wyjątkowy odpoczynek nad morzem.

 

Pokoje 2 i 3 osobowe

Oferujemy Państwu wypoczynek w wygodnych, przestronnych pokojach 2- i 3-osobowych z  balkonami . Wszystkie nasze pokoje w Niechorzu wyposażone są w lodówkę, czajnik elektryczny, łazienkę, telewizor LCD 40 cale oraz bezpłatny dostęp do internetu. Gustowna i elegancka aranżacja wnętrz utrzymana w stonowanej kolorystyce umożliwi pełnię wypoczynku.

Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe
 

 

Apartamenty

Dla najbardziej wymagających Gości przygotowaliśmy wyjątkowo komfortowe, dwupoziomowe apartamenty w Niechorzu. Pokój na parterze wyposażony jest w lodówkę, czajnik elektryczny, łazienkę telewizor LCD 40 cale, łóżko małżeńskie, balkon . Pokój na piętrze łóżko małżeńskie telewizor LCD 40 cale.

Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe Pokoje 2 i 3 osobowe

 

Lokalizacja